Понеділок, 20.05.2024, 06:19
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Зателефонуй нам!!!
eco-sheen
mpg-max-pro
Система очистки топлива. Средство MPG-MAX-PRO™ 
ПРОФЕСІЙНА ОЧИСТКА ПАЛИВНОЇ СИСТЕМИ
 
 
 
 
 
Накінець FFI почала поставки в Україну продукту, якого всі з нетерпінням чекали. Для тих, хто бажає швидких результатів від використання паливних додатків нового покоління  -рідина, що дозволяє швидко і безпечно провести очистку всієї паливної системи Вашого Авто.
Один флакон (236мл) чистить забиті паливні інжектори, карбюратор, допомагає відновлювати втрачену потужність двигуна і попередити перерозхід палива. Коли використовується з або з , один-два використаних флакони дозволяють значно швидше отримати ефект економії палива.
 
ДЛЯ ЧОГО ЦЕ ТРЕБА?
 
Провали в роботі двигуна, великий розхід палива, багато диму і газів, що летять з вихлопної труби – все це є наслідком неправильної роботи паливної апаратури. Вашого автомобіля. Через кожні 30-40 тис.км більшість автомобілів має тенденцію до утворення накипу, який забирає у двигунів ефективність та потужність, а також значно впливає на його роботу. Сьогоднішні двигуни настільки складні і точно налаштовані, що будь-який з цих депозитів може зменшити КПД потужність і, відповідно, збільшити розхід палива. Наприклад, не секрет, що в бензинах завжди присутні якісь смолисті компоненти, які утворюють нерозчинні відкладення на деталях паливного тракту. Ці відкладення діляться на два типи - тверді та м’які. Ви коли-небудь бачили димохід пічки? Зовні дуже м’який наліт, зсередини - дуже тверда речовина. Так само і в форсунках. Смолисті відкладення накопичуються у всіх деталях паливного тракту – але більшого впливу вони завдають саме в зоні голки форсунки. Змінюють прохідний переріз, змінюють продуктивність і форму розпилювання. Стан форсунок істотно впливає на роботу двигуна. Основними ознаками їх несправності бувають: недостатня потужність, що розвиваєься двигуном; ривки і провали при збільшенні нагрузки на двигун; нестійка робота при малих обертах; підвищена токсичність відпрацьованих газів. Найбільш поширеною несправністю форсунок є забруднення. Вони розміщені в зоні дії високих температур. Наслідок цього – закоксовування смолами, що є в паливі (особливо у низькоякісному), утворення на форсунці твердих відкладень, що перекривають (частково або повністю) розпилювальні отвори і нищать герметичність голкового клапану. Крім того, загальне забруднення елементів паливної системи (баку, трубопроводів, фільтра і т.д.) приводить до запорошення частинками штаму каналів і фільтра форсунки. Основним способом відновлення нормальної працездатності форсунок є їх промивка. До речі, продукти і . – не прибиральники паливної системи, а тільки каталізатори згоряння палива. Ваш вибір – новий продукт . Всього 1-2 обробки, які приведуть до найшвидших результатів використання .
 
ЗАСТОСУВАННЯ:
 
Необхідно вилити повний вміст пляшки у ваш бензобак перед його заповненням, потім заповнити бак паливом. Крім того, додайте вашу першу або . Коли Ви знову будете наповнювати резервуар, добавте або до цього і до кожного наступного резервуару, щоб продовжити використовувати його переваги. Концентрат виводить накип і сміття з Вашого двигуна, оскільки Ви використовуєте тільки один резервуар. Майте на увазі, що більш чистий двигун більш чуйний до ефективності . Пам’ятайте, що навіть найновіші і найбільш ефективні двигуни постійно нагромаджують накип. Тому Ви повинні повторити , принаймні один раз в рік, для більш старших двигунів, що є більш схильні до відкладень накипу.
 
ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:
 
 Даний спосіб ефективний при регулярному видаленні невеликих забруднень і носить, швидше, профілактичний характер. УВАГА! Видалення застарілих відкладень даним методом може привести до прямо протилежного ефекту: велика кількість шламу, змитого концентратом із стінок паливної системи, засмічує трубопровід, паливний фільтр, а іноді і самі форсунки, остаточно виводячи їх із ладу. І останнє: намагайтесь уникати заправок паливом на сумнівних АЗС. Використання якісного бензину продовжить строк служби інжектора. Дотримуйтесь рекомендованих строків заміни паливного фільтру.
//mpg-caps.ucoz.com/logo_vkontakte.png fficentr@gmail.com © 2024